Welkom Irsan

De jonge beloftevolle Irsan Muric verdedigt de komende seizoenen de kleuren van KVC Westerlo. De 18-jarige Belgische spits met Servische roots tekende bij de Kemphanen een contract voor 3 seizoenen met nog 2 extra jaren in optie.

Met z’n 1m90 beschikt de jonge Muric alvast over alle fysieke capaciteiten van een echte targetspits. Dankzij zijn fysieke presence als aanspeelpunt voorin, gecombineerd met zijn neus voor goals, voegt hij een extra profiel toe aan onze spelerskern, die met het oog op de toekomst, zeker zijn meerwaarde zal kunnen bewijzen voor onze club.

Met zijn jonge leeftijd als bonus, geloven we bij KVC dan ook enorm in het potentieel van Muric, die tijdens zijn kennismakingsperiode bij onze club zowel zal kunnen proeven van de trainingen bij het eerste elftal gecombineerd met wedstrijden bij één van onze elftallen. Op deze manier willen we er dan ook voor zorgen dat Irsan zich optimaal verder kan ontwikkelen.

KVC Westerlo verheugt zich alvast op de komst van Irsan en wenst hem veel succes!