TEAMBEGELEIDERS ELITE JEUGD – 11 VS 11

KVC Westerlo is een professionele voetbalclub in volle groei, die voluit kiest voor de jeugd. Dat begint bij het aanbieden van een kwalitatieve opleiding. Binnen onze jeugdopleiding willen we een klimaat creëren waar onze talenten zich kunnen blijven ontwikkelen binnen het (elite) jeugd voetbal. Om dit mede mogelijk te maken, zijn we voor volgend voetbalseizoen alvast op zoek naar Teambegeleiders Elite Jeugd – 11 vs 11 (m/v/x).

Jouw functie:

 • Als teambegeleider met een geel-blauw hart ondersteun en begeleid je zowel tijdens trainings- als wedstrijddagen de ploeg op extra-sportief vlak. Je staat in voor alle administratieve zaken (digitale wedstrijdbladen, communicatie ouders, …) én praktische zaken (kledij, recepties, onthaal scheidsrechter en bezoekende ploeg, discipline kleedkamers, …). Daarnaast ben je voor de spelers het eerste aanspreekpunt om allerhande problemen aan te pakken.

Jouw profiel: 

 • Je hebt een hart voor onze familiale club en wil heel graag jouw steentje bijdragen binnen onze jeugdopleiding.
 • Je bent bereid om te werken binnen de structuur van KVC Westerlo.
 • Je zorgt ervoor dat de trainers zich uitsluitend op het sportieve kunnen focussen.
 • Je beschikt over uitstekende organisatorische vaardigheden.
 • Je straalt dynamiek en enthousiasme uit.
 • Je bent beschikbaar tijdens de wedstrijddag (weekend) en minimaal twee avonden op weekdagen.
 • Je bent voldoende flexibel en kan je aanpassen aan de noden van de club / je ploeg.
 • Als club vinden we het bovendien belangrijk dat er geen nauwe (familiale) banden zijn met individuele spelers van de toegewezen ploeg.

Interesse? Wij bieden jou:

 • Een passende vrijwilligersvergoeding
 • De mogelijkheid om gratis de wedstrijden van ons eerste elftal bij te wonen
 • Een kledijpakket

Plaats van tewerkstelling: KVC Westerlo, De Merodedreef 189 te 2260 Westerlo

Voor meer informatie mag je steeds contact opnemen met HR Manager Sandra Leys via sandra.leys@kvcwesterlo.be.

Solliciteer nu online!