Nieuws

Toegang Club 1000

4 augustus, 2017

Beste Supporters,

Het nieuwe seizoen gaat van start. Uiteraard hopen we op een sportief voorspoedige tijd.

De start gaat zoals dikwijls gepaard met enkele aandachtspunten en organisatorische wijzigingen.

Hier willen we even de aandacht vestigen op de geplande vernieuwing van de aanpak van de werking van onze club 1000.

Onze eveneens al nieuwe en pas aangestelde  commerciële manager werkt een scenario uit om de organisatie in een nieuw kleedje te steken om alzo de uitstraling en inkomsten voor onze club te optimaliseren.

Hierbij  staat al vast dat de toegang tot de club 1000 voor niet businessleden tot één uur na de wedstrijd niet meer mogelijk zal zijn. Dit was eigenlijk vroeger ook al zo maar de controle was verwaterd om uiteindelijk volledig weg te vallen.

Vanaf heden zal hierop weer stipt worden toegezien. We hopen dat u hiervoor begrip kan opbrengen. Het lijkt ook niet meer dan normaal dat deze ruimte in de eerste plaats bestemd wordt voor hen aan wie ze wordt toegewezen  (en waarvoor ze onze club financieel extra ondersteunen).

U zal zeker nog horen over de vernieuwde aanpak en wie weet liggen er ook voor u mogelijkheden weggelegd….