KVC Westerlo op bezoek bij ECA

Niet alleen op, maar ook naast het veld wordt hard werk gemaakt van het nieuwe seizoen. Zo schoven vice-president Hasan Cetinkaya, Head of Football Francesco Carratta en Teammanager Baturalp Soydas tijdens de stage in Zwitserland mee aan tafel met Sarah Solémalé van het ECA.

De drie afgevaardigden van onze club werden er goed ontvangen en hadden er open en constructieve gesprekken met onder meer de CEO en de Legal, Finance en Women Football-verantwoordelijke van de European Club Association.

Vanuit die optiek vormde het bezoek aan het ECA dan ook wederom een waardevolle ontmoeting voor onze club, die zich zo niet enkel dagdagelijks inzet voor sportieve groei op de grasmat, maar ook voor een breder maatschappelijk kader binnen de lokale en internationale invloedssferen van de voetbalwereld.